گران ترین بطری آب به بازار آمد

گرانترین بطرى آب جهان که براى رفع عطش پولداران خاورمیانه به بازار آمده است ، با 10هزار قطعه کریستال تزین شده است که قیمت آن در بازار 2600 دلار است.به گزارش العربیه گرانترین بطرى آب جهان که براى رفع عطش پولداران خاورمیانه به بازار آمده است ، با 10هزار قطعه کریستال تزین شده است که قیمت آن در بازار 2600 دلار است.

 

   شرکت "BlingH2o"شیشه آبى تهیه کرده است که در تزیینش 10 هزار قطعه کریستال به کار رفته است.

سرى فروشگاههاى "شواروفسکى" عده اى از هنرمندان را به کار گرفته تا این بطریهاى آب را به صورت دست ساز نگین آگین کنند. آنها این فرآورده را در میان مجموعه اى از کالاها عرضه مى کنند که نام شهر "دبى" را بر آن نهاده اند.
شرکت "شواروفسکى" براى جذب خریدارانى از خاورمیانه جهت گرانترین بطریهاى آب جهان، فروشگاه "هاروى نیکولز" در دبى معروفترین شهر تجارى امارات متحده عربى را برگزیده است.
"فوربس" این بطرى را در لیست گرانترین هاى خود در سطح جهانى قرارداده است و نام این کالا را بطرى آب 10 هزار دلارى گذاشته است.
خریداران این کالا مى توانند به دلخواه خود رنگ بطرى را انتخاب کند و حتى سفارش دهند که عکسشان یا طرح مورد علاقه شان را روى بطرى بیاندازند.
با این حال "کیون بوید" مدیر شرکت "BlingH2o" اطمینان داده است که آب عرضه شده در این بطریها فرقى با آب سایر بطریها ندارد.
شرکت "کراکر بریل"، که آب مورد نیاز شرکت "BlingH2O" را تهیه مى کند مى گوید: همین آب را مى توان در بطریهایى با 90 مارک دیگر در امریکا یافت و ارزانترین مارک آن حدود 2 ونیم دلار ارزش دارد.

 تاريخ : سه‌شنبه ۱٧ خرداد ۱۳٩٠ | ٢:٢٧ ‎ب.ظ | نویسنده : حسام ساعد | نظرات ()
  • آنکولوژی
  • قالب بلاگ اسکای