احتمالا قبلا در مورد حادثه ی رزول مطالبی رو شنیدید. در سال 1952 در مزرعه رزول امریکا یک سفینه فضایی حامل 3 سرنشین در مزرعه ای د رآمریکا به نام رزول سقوط کرد ( بر پایه این ماجرا فیلمی نیز در امریکا ساخته شد. این مزرعه به سرعت و درآن زمان توسط نیروی هوایی و اف ب آی و سایر مقامات امنیتی محاصره شد. چندی بعد و با فشار رسانه های آمریکا و جهان - دولت امریکا ماجرا را به کلی تکذیب نمود. اما شاهدان و مزرعه داران اطراف که تعداد انها بیش از 200 نفر بود گواهی میدادند که این موجودات را دیده اند و هم چنین سفینه انها را به هر حال این ماجرا از تب و تاب افتاد ولی همه ساله مراسمی در سالگرد سقوط سفینه در امریکا بر گزار میشد و هنوز هم میشود تا اینکه در سال 2000 تعداد 1000 دانشمند برجسته جهان و برندگان جوایز نوبل از جورج بوش درخواست نمودند تا تکلیف رزول را روشن کند، یا تکذیب یا تایید. جورج بوش در بیانیه ای رادیو تلوزیونی و خیلی کوتاه ماجرا سقوط را تایید نمود و دیگر هیچ توضیحی نداد. از ان پس تصاویری توسط ناسا در اختیار رسانه ها قرار گرفت و هنوز هم دانشمندان در انتظار دریافت ااطلاعات تکمیلی تر هستند. فقط گفته میشود که از سه سرنشین اسن فضاپیما 2 و نفر کشته شده و مهندس پرواز زنده میماند این موجود 3 سال در اختیار سرویس های امنیتی و جاسوسی و دانشمندان بود و دست آخر بر اثر ابتلا به انفلو انزا فوت میکند. دانشمندان و محققین معتقدند ؛طراحی هواپیمای رادار گریز، آپولو ها، شاتل های فضایی و بسیاری از پیشرفت های شگرف امریکا بر اثر دانش این مهندس پرواز میباشد و امریکا هم به همین دلیل نمیخواهد این موضوع را بیشتر باز کند. حتی در بسیاری از مقالات تا حدی قضیه جدی پیگیری شده است که میگویند ؛موجود رزول بر اثر فشار های تخلیه اطلاعاتی و هم چنین آزمایشات متعدد امریکایی ها فوت نموده است. http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download_008.jpg http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download_004.jpg http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download_007.jpg http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download_003.jpgعکس هوایی مزرعه رزول - نیومکزیکو( محل سقوط فضا پیمای ناشناخته) بقایای چتر نجات مهندس پرواز که از سفینه بیرون پریده بود؟؟ یا بقایای چتر نجات خود سفینه ؟؟
که در همان زمان توسط یک افسر امریکایی در روزنامه ها چاپ شد !!
این افسر بعدا در فشار همه چیز را تکذیب کرد !!!! ولی تصاویر فردای ان روز روزنامه ها موجود است !!!! http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download.gifمحل مزرعه رازول در نیو مکزیکو 
 http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download_002.gif تصویر از کلیپ آخرین لحظات زندگی موجود رزول 
 این کلیپ در اینترنت موجود است و میتوانید از سایت رسمی " ناسا " یا شبکه خبری " abc news " دانلود کنید !!! http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download_002.jpgفلزات باقی مانده پس از انهدام سفینه رزول ( یک آلیاژ نا شناخته !! )
 تصاویری که در مجلات به طور همزمان در سال 2000 چاپ شد !!
اینها اولین تصاویری بود که رسما توسط ناسا عرضه شد :http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download_006.jpg http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download.jpgموزه رزول ؛واقع در نیومکزیکو در امریکا ! در این موزه ماکتی از سفینه و ماکتی از فضا نوردان و عکس های سال 1952 وجود دارد http://marshal-modern.ir/Archive/2011/1/3/download_005.jpgتاريخ : شنبه ٢۱ خرداد ۱۳٩٠ | ٢:٥٠ ‎ق.ظ | نویسنده : حسام ساعد | نظرات ()
  • آنکولوژی
  • قالب بلاگ اسکای