در راستای راه اندازی صفحه اجتماعی گوگل در این پست  بر آن شد راهنمای استفاده از آن را منتشرکنم

 


دایره ها                                                  circles
شما با این ابزار می توانید دسته بندی دوستان خود را محدود ومجزا کنید. به طور مثال دایره ای برای دوستان خانوادگی، دایره ای برای دوستان کاری و ... وبه راحتی می توانید مطالبی جدا از هم بار گذاری کنید.

 

محل تجمع                                           hangouts
ابزاری جدید جایی که شما می توانید با دوستانتان از طریق ویدئو و یا ابزارهای دیگر ارتباط برقرار کنید تا زمانی که از گوگل پلاس استفاده می کنید در حقیقت hongouts به این معناست که شما می توانید با دوستانتان خیلی خصوصی تر صحبت کنید به جای استفاده از chat

 

جرقه ها                                                 sporks
دراین قسمت با توجه جستجو ها و سایت هایی که شما مراجعه کرده اید و علاقه مند بوده اید (که در history شما ذخیره شده است) گوگل پلاس محتوا یا مطالبی که شاید شما علاقه مند به خواندن درمورد آن ها هستید را پیشنهاد می دهد .


اجتماع افراد یک تیم                                huddle
فرستادن متن چیزی است که همه ی ما از آن استفاده می کنیم.
از این طریق شما می توانید به آسانی به گروه های خود پیام بزنید. وهر کس می تواند پاسخ دیگران را مشاهده کند. خلاصه اینکه این ابزار یک امکان چت گروهی است.

 

مثبت یک (پلاس وان)                                 1+
این ها اسمی است به دکمه ی like فیس بوک که در تمام سایت ها آن را مشاهده می کنید. شما به زودی دکمه ی رنگین کمان 1+ را درهمه ی سایت های جهان خواهید دید.

 
،از دیگر امکانات این سایت استفاده از HTML5 میباشد.تاريخ : شنبه ۱۱ تیر ۱۳٩٠ | ۱۱:٥٤ ‎ب.ظ | نویسنده : حسام ساعد | نظرات ()
  • آنکولوژی
  • قالب بلاگ اسکای