قائم مقام معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو در واکنش به اظهار نظر پلیس مبنی بر توقف تولید روآ از ابتدای مهرماه، گفت: با ارتقای سطح کیفی روآ، تا زمانی که این خودرو متقاضی خرید داشته باشد، تولید خواهد شد.

به گزارش مددرسان مهر به نقل از ایکوپرس، عبداله بابایی افزود: براساس تازه ترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت استاندارد ایران، پژو رو آدر بین خودروهای ساخت داخل زیر قیمت 10 میلیون تومان از نظر مشتریان کیفی ترین خودرو شناخته شد.


وی برنامه تولید پژو روآ در سال جاری را 20 هزار دستگاه عنوان کرد و اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون 17 هزارو 243 دستگاه خودرو روآ تولید شده است.
بابایی با بیان اینکه شرایط ویژه ای برای فروش روآ در نظر گرفته شده است، خاطر نشان ساخت: ایران خودرو در برنامه راه 90 افزایش تیراژ تولید، طراحی حداقل 3 محصول جدید و دو مدل سال و

کسب 70 درصد ی رضایت مشتریان در زمینه فروش و خدمات پس از فروش را تدارک دیده است.
وی تاکید کرد: ایران خودرو تولید 850 هزار دستگاه خودرو سواری را در سال جاری برنامه ریزی کرده است.

روز گذشته سرهنگ جهانگیری معاون فنی - مهندسی و خدمات ترافیک پلیس راهور ناجا درخصوص عدم شماره‌گذاری خودروی روآ گفت: ما به طور قطع از تاریخ 31 شهریور امسال هیچ خودروی روآیی را شماره‌گذاری نخواهیم کرد.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه شنیده‌ها حاکی از آن است که سازمان‌هایی مانند سازمان تاکسیرانی قرار است که به برخی از شهروندان و متقاضیان خودروی روآ را به عنوان تاکسی ارائه دهد، نیز گفته بود: ما به این سازمان‌ها اعلام نارضایتی‌مان را ارائه کرده‌ایم اما به آنها وعده می‌دهیم که مطمئن باشند پس از 31 شهریور هیچ‌گونه خودروی روآیی را برای آنها شماره‌گذاری نخواهیم کردتاريخ : پنجشنبه ٢٠ امرداد ۱۳٩٠ | ۱٢:٢۱ ‎ق.ظ | نویسنده : حسام ساعد | نظرات ()
  • آنکولوژی
  • قالب بلاگ اسکای