آقای مدیرعامل ورزشگاه را به نام خودش سند زد، بازداشت مدیرعامل سابق ، هزینه کنید اما سهام نمی دهیم و اخراج یک خبرنگار مرد به بهانه بدحجابی روزنامه نگار زن! مهم ترین اخبار حاشیه ای  در هفته گذشته هستند.


 


 یکی از مدیران عامل سابق یک باشگاه مطرح و پر تماشاگر در فصل گذشته ورزشگاه خانگی این تیم را به نام خود سند زده است !

 مدیریت جدید این باشگاه قدیمی که البته متعلق به تهران و استان های شمالی هم نیست زمانی که مشغول بررسی مدارک این باشگاه بود ، متوجه چنین اتفاقی شده است . سند مالکیت این ورزشگاه در حال حاضر به نام مدیرعامل سابق این باشگاه است و این یک اتفاق عجیب و نادر به شمار می رود . 

فالگوش شنیده که مسئولان فعلی این باشگاه فعلا قصد ندارند که این موضوع را افشا کننداما ممکن است در آینده خبرهای جالبی در این باره منتشر شود.
 

*بازداشت مدیرعامل سابق
فالگوش می گوید برکناری یکی از مدیران لیگ برتری شائبه های زیادی  را به وجود آمده است تا جایی که روز گذشته یکی از روزنامه ها در خبری عجیب از بازداشت مدیرعامل بلافاصله بعد از نوشتن متن استعفا خبرداد.

این مدیرعامل که به دلیل اختلاف نظر با مدیران بالادستی از سمتش برکنار شده اما برای رفع هرگونه شبهه این گونه وانمود شود که استعفا بوده و اصلا قرار نیست شبهه ای در این میان به وجود بیاید.

یکی از روزنامه ها دیروز در تیتر اول خود از بازداشت مدیرعامل سابق خبر داده بود و مدعی شده بود وی بعد از اینکه متن استعفایش را نوشته، بازداشت شده و فعلا از سرنوشت وی خبری نیست.
موبایل آقای مدیرعامل فعلا خاموش است و به قول فالگوش برای پی بردن به اصل حقیقت باید تا زمان روشن شدن گوشی مدیرعامل صبر کرد.
 

*هزینه کنید اما سهام نمی دهیم
فالگوش خبردار شده که درحالی که یک سازمان هزینه یک تیم لیگ برتری را می دهد، اما مسولان حاضر نیستند سهام باشگاه را به نام آن سازمان کنند و سازمان هر دیگر حاضر نیست برای این باشگاه هزینه کند.

سهام یکی از باشگاه‌ها به طور کامل در اختیار یکی از نهادهای دولتی قرار دارد اما سه سال پیش در یکی از سفرهای استانی هیئت دولت، تصویب شد یکی از موسسه‌های سود ده استان هزینه‌های باشگاه را پرداخت کند.

در این مدت این موسسه حدود 12 میلیارد تومان هزینه کرده است اما آن نهاد دولتی حاضر نیست سهامی از این باشگاه را به نام آن موسسه بزند و به این ترتیب این باشگاه اکنون با مشکل مالی مواجه شده است.
مسئولان آن نهاد دولتی می‌گویند ما مالک باشگاه هستیم اما پول نداریم بدهیم و سهام هم به نام نمی‌زنیم و اینگونه این باشگاه لیگ برتر دچار برزخ بی پولی شده است.
 

*اخراج یک خبرنگار مرد به بهانه بدحجابی روزنامه نگار زن!
فالگوش شنیده بعد از اینکه سازمان لیگ از حجاب خبرنگار خانم یک روزنامه ایراد گرفته، سردبیر این روزنامه خبرنگار مردی را که همراه خانم خبرنگار در جلسه حضور داشته را اخراج کرده اند.
در یکی از نشست های خبری سازمان لیگ فوتبال یکی از مسئولان فرهنگی سازمان به خانم خبرنگار شرکت کننده در این جلسه تذکر داد که حجاب و پوشش اسلامی را رعایت کند.

اما چند روز بعد از این اتفاق روزنامه، محل کار این خانم در اطلاعیه ای اعلام کرده که هم آن روزنامه نگار زن و هم روزنامه نگار مردی که همراه او برای پوشش خبری آمده بود، اخراج شدند!
گفته می شود این سردبیر سابقه اخلاقی خوبی ندارد ، با اخراج این دو خبرنگار می خواهد ژست بگیرد و بگوید مدافع اسلام و ارزش های اسلامی است در حالیکه همه او را می شناسند.
 تاريخ : پنجشنبه ۳ شهریور ۱۳٩٠ | ٤:٠۸ ‎ب.ظ | نویسنده : حسام ساعد | نظرات ()
  • آنکولوژی
  • قالب بلاگ اسکای