رئیس پلیس راهور گفت: شماره گذاری خودروی روآ در 31 شهریور ماه به پایان می رسد و این خودرو از سوی پلیس دیگر شماره گذاری نمی شود. 

 سردار اسکندر مومنی ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس در مورد خودروی روآ قانون را اجرا می کند و اجازه نمی دهد این خودرو پس از پایان شهریور شماره گذاری شود. خودروساز نیز متعهد شده است پس از پایان این مهلت روآ را از خط تولید خارج کند پلیس قانون را اجرا می کند و در این باره هیچگونه اغماضی ندارد. قصد داشتیم شماره گذاری این خودرو را چندی پیش متوقف کنیم اما به دلیل اینکه مردم آن را پیش خرید کرده بودند تا پایان شهریور به خودروساز مهلت دادیم.

وی با اشاره به استفاده از 30 فروند بالگرد در طرح تابستانی تصریح کرد: این طرح تا سوم مهرماه با تمام ظرفیت اجرا می شود.

سردار مومنی خواستار خویشتنداری رانندگان هنگام ترافیک شد و افزود: اگر رانندگان با ترافیک مواجه شدند نباید با انحراف به چپ اقدام به حرکت در شانه خاکی کنند در صورتی که پلیس با این تخلف مواجه شود با رانندگان برخورد قاطع می کند.

رئیس پلیس راهور با اشاره به هوشمند سازی جاده های کشور گفت: بر اساس برنامه ریزیهای انجام شده امسال 2 هزار کیلومتر از جاده های کشور تحت پوشش الکترونیکی پلیس قرار می گیرد به همین منظور این طرح از مشهد تا آستارا، از سلفچگان تا اهواز و  بندرعباس، زابل و زاهدان اجرا می شود.تاريخ : دوشنبه ٧ شهریور ۱۳٩٠ | ۱:٤٧ ‎ق.ظ | نویسنده : حسام ساعد | نظرات ()
  • آنکولوژی
  • قالب بلاگ اسکای