سرمربی پرسپولیس گفت: تیم ملی با ارائه یک بازی خوب برابر اندونزی برای رقبا خط و نشان کشید.


 حمید استیلی در خصوص دیدار تیم ملی مقابل اندونزی عنوان کرد: خوشبختانه موفق شدیم در اولین بازی قاطعانه اندونزی را شکست دهیم. همیشه بازی اول حساسیت خاص خودش را دارد ولی این بار با قدرت برای حریفان خط و نشان کشیدیم.

وی افزود: تیم ملی روز به روز با کی‌روش بهتر می‌شود. در بازی روز گذشته 2 گل از ضربات ایستگاهی زدیم و سومین گل خودمان را با پاس به عقب زیبا و کار روی زمین به ثمر رساندیم. قطعا با این بازی خوب آینده روشنی در انتظار ما تیم ملی است.

استیلی تصریح کرد: قطعا در تیم ملی نقاط قدرت و ضعفی وجود دارد که کی‌روش دستور رسیدگی به آنها را می‌دهد. بهترین فرد خود سرمربی تیم ملی است که به این مسائل رسیدگی کند اما در نهایت ما در شروع کار خوب بودیم و با برنامه ریزی بهتر عالی خواهیم شد.

سرمربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: سه شنبه هفته جاری یک بازی سخت مقابل قطر داریم و بچه‌های ما لیاقت این را دارند تا قطر را در خانه خود غافلگیر کنند.

استیلی با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه آزادی به فارس گفت: به نظر من هواداران سنگ تمام گذاشتند. آنها با حضورشان که بسیار پرشور بود نشان دادند که با تیم ملی آشتی کرده‌اند. بعد از مدت‌ها دیدید که تیم ملی ما بسیار خوب و سرحال بازی کرد. ما در نیمه اول به گل نرسیدیم اما صبوری هواداران باعث شد در نیمه دوم تیم ملی چهره واقعی خود را نشان دهد. هر وقت هواداران صبر داشته باشند نتیجه‌اش موفقیت است. من امیدوارم در بازی‌های آینده نیز تیم ملی با حمایت 100 هزار نفری هواداران مواجه شود تا به نتایج خوب برسد و به جام جهانی برزیل راه پیدا کند.

وی در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: اردوی خوبی را در مشهد پشت سر گذاشتیم و به اهداف خود تا حدود زیادی رسیدیم. ما در بازی مقابل اندونزی 2 ملی پوش را در زمین داشتیم که هر دو خوب کار کردند. رضایی 65 دقیقه و کریمی 90 دقیقه بازی کردند و تاثیر گذار بودند.

این مربی افزود: تیم ملی 3 روز دیگر باید در قطر به دیدار این کشور برود که قطعا بازیکنان ما در آن بازی استفاده خواهند شد پس از آن بازیکنان بامداد روز شانزدهم به ایران می‌آیند تا در اختیار ما قرار گیرند. واقعا نمی‌دانم در بازی روز پنجشنبه مقابل ذوب آهن باید چه کار کنم.

استیلی تاکید کرد: همیشه احترام تیم ملی بر من واجب است و دوست دارم این تیم همیشه موفق باشد اما پرسپولیس هم باید در مقابل تیم سر سخت ذوب آهن قرار گیرد و ما قطعا باید از ملی پوشان خود که جزیی از تیم ما هستند استفاده کنیم. با این شرایط نمی‌دانم چه اتفاقی خواهد افتاد. ما می‌توانیم با یک برنامه ریزی بهتر و منسجم تر کاری کنیم که به باشگاه‌ها هم لطمه زیادی وارد نشود.
 
استیلی یادآور شد: بازی سختی مقابل ذوب آهن در اصفهان داریم. قطعا این تیم مقابل ما انگیزه‌های زیادی دارد اما ما هم دوست نداریم از اصفهان دست خالی برگردیم به همین دلیل تمام تلاش خود را خواهیم کرد که به هدفمان برسیم. فقط امیدوارم خستگی ملی پوشان و مسائلی از این قبیل برای ما مشکل ساز نشود.تاريخ : شنبه ۱٢ شهریور ۱۳٩٠ | ٤:٢٥ ‎ب.ظ | نویسنده : حسام ساعد | نظرات ()
  • آنکولوژی
  • قالب بلاگ اسکای