تصویر خودکاری که طرحهای سه بعدی می کشد / خودکاری با جوهر پلاستیکی

خودکاری که تصاویر سه بعدی رسم می کند با نام " 3Doodler" و قیمت 50 دلار با یک سیم پلاستیکی می نویسد که بلافاصله پس از رسم به واسطه پروانه ای که در نوک خودکار تعبیه شده خشک و سخت می شود.

سازندگان امیدوارند که این فناوری جدید را اواخر سال جاری برای فروش آماده کنند اما تاکنون نمونه های اولیه در اختیار هنرمندان قرار گرفته تا همه چیز را از حیوانات تا بازسازی برج ایفل به صورت سه بعدی ارائه دهند.

این شرکت اعلام کرده است که همه می دانند چگونه از یک خودکار استفاده کنند، بنابراین ما یک خودکار طراحی کرده ایم که به نوعی قابلیت چاپ سه بعدی دارد. با این خودکار می توانید دستتان را در هوا تکان دهید و طراحی را رسم کنید، این طراح با استفاده از جوهر پلاستیکی عینیت مییابد و به صورت سه بعدی ارائه می شود.

کاربر همچنین با استفاده از این خودکار می تواند روی هر سطحی طرح مورد نظر خود را رسم کرده و آن را بلند کند.

این دستگاه توسط شرکتی با نام WobbleWorks عرضه شده که درحال حاضر به دنبال جمع کردن 30 هزار دلار از طریق سایتهای اینترنتی است تا بتواند این طرح را وارد بازار کند.

خالقان خودکار سه بعدی اظهار داشتند که می توانند از این دستگاه به عنوان جوش نرم برای تعمیر نیز استفاده کرد.

شرکت WobbleWorks یک شرکت اسباب بازی سازی است که توسط مکس ول بوگ و پیتر ویلورث که پیشتر در بخش تحقیق و توسعه شرکت اسباب بازی رباتی WowWee کار می کردند، تأسیس شده است

/ 0 نظر / 13 بازدید