بزرگترین عکس ورزشی دنیا

این عکس از استادیوم Wembley لندن و در زمان مسابقه نهایی ۲۰۱۱ FA Cup گرفته شده است. در این عکس ۲۰ گیگاپیکسلی چهره ۹۰ هزار تماشاگر این مسابقه فوتبال به خوبی قابل مشاهده و تشخیص است.بزرگترین عکس ورزشی دنیا بصورت ۳۶۰ درجه و با رزولوشن ۲۰ گیگاپیکسل توسط Jeffrey Martin گرفته شده است. این عکس از استادیوم Wembley لندن و در زمان مسابقه نهایی ۲۰۱۱ FA Cup گرفته شده است. در این عکس ۲۰ گیگاپیکسلی چهره ۹۰ هزار تماشاگر این مسابقه فوتبال به خوبی قابل مشاهده و تشخیص است.
Jeffrey Martin موسس وب سایت ۳۶۰Cities که پیش تر بزرگترین عکس از فضای داخلی را گرفته بود، توسط استادیوم Wembley لندن استخدام شد تا بزرگترین عکس ورزشی دنیا را در مسابقه نهایی ۲۰۱۱ FA Cup ضبط کند.


این عکس از ترکیب بیش از ۱۰۰۰ عکس ساخته شده است. Jeffrey Martin از دوربین DSLR و سه پایه روباتیک برای تصویر برداری از چهره ۹۰ هزار تماشاگر این مسابقه استفاده کرده است. تصویر نهایی توسط ابر کامپیوتری پردازش شده که دارای ۱۹۲ گیگابایت حافظه RAM و ۲۴ هسته CPU بوده است.
بزرگترین عکس ورزشی دنیا را می توانید در وب سایت Wembley مشاهده نمایید. هر چقدر که دوست دارید در این تصویر بزرگنمایی کنید. فراموش نکنید برای مشاهده تصویر می بایست با اکانت فیس بوک خود لاگین کنید. پس از آن می توانید تصویر بزرگ را مشاهده کرده، بزرگنمایی کنید و یا در تصویر ۳۶۰ درجه حرکت کنید. همچنین می توانید افراد مختلف را در تصویر تگ کنید درحال حاضر حدود ۲۰ هزار نفر در این تصویر تگ شده اند.

/ 0 نظر / 33 بازدید