چوب ماهیگیری کامپوتری ساخته شد

تصور کنید در انتظار گرفتن ماهی، قلاب به آب انداخته اید و منتظرید. چگونه متوجه میشوید ماهی به طعمه قلاب شما نزدیک شده و به طعمه ضربه می زند؟


شما یا می توانید به قلاب خود زنگوله متصل کنید یا باید به دقت مراقب تکان خورن قلاب باشید. امروزه تکنیک جدید کامپیوتری جایگزین روشهای قدیمی شده است.


قلاب ماهیگیری جدیدی ساخته شده که مجهز به شتاب سنج است و می تواند حرکت سریع ضربه زدن ماهی به طعمه را تشخیص دهد. با استفاده از دکمه کنترل، می توان این حساسیت را در درجه بالا، متوسط یا پایین تنظیم کرد. حساسیت متوسط و پایین برای شرایطی در نظر گرفته می شود که ماهیگیری درآب و هوای بارانی انجام می شود و تکان هایی غیر از حرکت ماهی به قلاب وارد می شود.


وقتی ماهی به قلاب نزدیک شد، این قلاب کامپوتری از طریق صدای زنگ و چشمک زدن چراغ قرمز روی قلاب به ماهیگیر اطلاع می دهد. همچنین کاربر با استفاده از این قلاب می تواند به راحتی زاویه چوب ماهیگیری را تنظیم کند.


این قلاب نیاز به دو باطری لیتیومی CR2032 دارد که می تواند یک تا دو فصل ( بسته به عملکرد و استفاده از چوب ماهیگیری) مورد استفاده قرار گیرد. این قلاب در آمریکا 55 دلار به فروش می رسد.
 


/ 0 نظر / 10 بازدید